Binance, Coinbase Duyurdu: Bu 4 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi!

Kripto para biriminin dinamik dünyasında, altcoin projelerinin manzarasını şekillendiren önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase, kısa süre önce potansiyel listelemeler için yol haritasına ilgi çekici bir altcoin ekledi. Diğer yandan Binance, Kucoin gibi kripto para borsalarından da listeleme duyuruları geldi. Bu yazımızda, dikkat çeken en son listelemeleri aktaracağız. İşte detaylar…

Coinbase, BONK’u yol haritasına ekledi

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Bonk’u (BONK) gelecekteki listeler için yol haritasına ekledi ve altcoin’i platformuna potansiyel olarak dahil etmek için keşfetme ve değerlendirme niyetinin sinyalini verdi. Bonk, Aralık 2022’de ilk çıkışını yaptı ve başlangıçta belirli Solana cüzdan adreslerine dağıtıldı. O zamandan bu yana popülaritesi artarak Solana Blockchain’indeki en yaygın köpek temalı kripto para birimi haline geldi. Bonk, Solana ağında diğer Blockchain’lerdeki köpek temalı altcoinlere bir alternatif olarak tanıtıldı.

Bonk, şu anda 750 milyon dolarlık önemli bir piyasa değerine sahip. Coinbase’in Bonk’u listeleme yol haritasına dahil etme kararı, BONK’un fiyatında ani bir artışa yol açtı. Ancak bu artış kısa sürdü ve yazım sırasında yüzde 20’lik bir düşüşe yol açtı. Bununla birlikte, bir altcoinin Coinbase’in yol haritasına eklenmesinin, platformda nihai olarak listelenmesini garanti etmediğini unutmamak önemlidir.

Binance, 1000SATS duyurusu yaptı

Yakın zamanda yapılan bir duyuruda Binance, BRC-20 Sat’ları (1000SATS) listeleme ve 12 Aralık 2023 tarihinde TSİ 15:00’te çeşitli çiftler için spot ticaret başlatma planını açıkladı. Yeni tanıtılan spot işlem çiftleri arasında 1000SATS/USDT, 1000SATS/FDUSD ve 1000SATS/TRY yer alıyor. Kullanıcılar artık alım satıma hazırlanmak için 1000SATS yatırabilecek ve para çekme seçeneği bugün, 13 Aralık 2023 TSİ 15:00’te kullanıma sunulacak.

Spot ticarete ek olarak Binance, listeleme zamanından itibaren 48 saat içinde 1000SATS’ı izole marjine yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekliyor. Yeni izole marjin çifti 1000SATS/USDT oldu. Heyecan verici bir şekilde Binance, 1000SATS’ı Binance Convert’e dahil ederek kullanıcıların bu varlığı BTC, USDT ve diğer desteklenen tokenlara karşı herhangi bir ücret ödemeden alıp satabilmesine olanak sağladı. Başlamak için kullanıcılar Binance web sitesini ziyaret edebilir, “Alım Satım”a tıklayabilir ve “Binance Convert “ü seçebilir ya da bunu doğrudan Binance Uygulaması üzerinden yapabilir.

KuCoin ve Bybit, çeşitli altcoin projelerini listeledi

Diğer yandan, önde gelen bir kripto para borsası olan KuCoin, Finceptor (FINC) altcoin projesini FINC/USDT ile listeledi. Listeleme resmi olarak TSİ 15:00’te başladı ve kullanıcılara platformda ek bir ticaret seçeneği sağladı.  Ayrıca Bitkub Coin (KUB), bugün Bybit borsasında listelenecek. Borsa duyurusuyla ilgili olup olmadığı bilinmemekle beraber KUB, kayda değer bir yükseliş yaşayarak %39,35’lik bir artış gösterdi ve 13 Aralık 2023 tarihinde 2,59 dolarlık bir değere ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x