Sushi Baş Geliştiricisi, SEC’in Mahkeme Celbini Değerlendirdi

Japonya merkezli DAO olan Sushi’nin baş şefi Jared Gray ve avukatı, bildikleri kadarıyla Sushi ile bağlantılı hiç kimsenin ABD federal güvenlik yasalarını ihlal etmediğini belirtti.

Gray, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) gelen bir mahkeme celbinden sonra Sushi’nin SEC ile iş birliği yaptığına dair güvence verdi.

Sushi, SEC’ten Gelen Mahkeme Celbinin Ardından Topluluğun Endişelerini Yanıtlıyor

Sushi‘nin baş şefi (baş geliştiricisi) Jared Gray ve avukatı soruşturmayı, SEC‘in DAO ile ilgili herhangi bir kişi, varlık veya varlık hakkında herhangi bir olumsuz görüşe sahip olduğu anlamına gelmeyen kamuya açık olmayan, gerçekleri tespit edecek bir soruşturma olarak nitelendirdi. 8 Nisan’da yaptığı açıklamada Gray, topluluktan mahkeme celbiyle ilgili en sık sorulan soruları bir sık ​​sorulan soru formatında yanıtladı.

Gray açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“SEC’in Sushi topluluğunu temsil ettiğine inandığı başka herhangi bir kişi veya kuruluş hakkında mahkeme celbi sunacağını iddia edip etmediğini şu veya bu şekilde bilmiyoruz.”

Gray ve avukatı, topluluğa soruşturmanın herhangi bir yanlışlık ima etmediği konusunda güvence vererek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Soruşturma, SEC’in Jared, Internet Three Software Company veya Sushi‘nin herhangi bir yasayı ihlal ettiği sonucuna vardığı anlamına gelmiyor. Ayrıca soruşturma, SEC’in herhangi bir kişi, varlık veya varlık hakkında olumsuz bir görüşe sahip olduğu anlamına da gelmiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir